Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

День гідности та свободи

Date: 24 листопада 2023 о 18:37

Щоб ми не забували, з якого коріння зростаємо

Щоб ми підтримували основи нашої державності

Щоб національне виховання пробуджувало приспану віками гордість за Україну

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття було підписано указ про щорічне відзначення 21 листопада Дня гідності і свободи.

На шляху до свободи Україна пережила кілька революцій. В жовтні 1990 року відбулася Революція на граніті. Про неї детальніше розповідається в наступному сюжеті.

Відео № 1

1991 рік вписано в новітню історію України як час, з якого почалася нова сторінка розвитку державности, адже  Україна здобула жадану незалежність.

2004 рік – прояв громадянської активності під час Помаранчевої революції, коли люди висловили свій протест щодо фальсифікації виборів.

Відео № 2

І ось уже у 2013 році  відбувається Революція гідності, що призвела до політичних та суспільних змін в Україні. Революція, всіяна чисельними жертвами в ім’я свободи.

Відео № 3

Сьогодні український народ продовжує запеклу боротьбу за власну гідність, за свободу духу, за територіальну цілісність нашої держави. Сьогодення – це подвиг українських військових за єдність і незалежність України.

Відео № 4

Ціна свободи завжди дуже висока. Це ціна життя. Вшануємо хвилиною мовчання всіх загиблих на кривавих сторінках нашої історії.

Відео № 5 «Хвилина мовчання»

Революція, майдан, війна - є випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Що таке гідність? Чи бачимо ми їх зараз?

Кожна свідома людина зараз допомагає країні – хто мудрим словом, хто добрим ділом, хто молитвою, хто піснею.

Ми бачимо гідність в очах жінок, що відправляють своїх чоловіків та дітей на боротьбу з ворогом.

Ми бачимо гідність у волонтерів, які, завдяки своїм зусиллям, при підтримці народу, всього світу допомагають усім можливим українській армії.

Ми бачимо робітників заводів, які цілодобово ремонтують, створюють нове озброєння.

Ми бачимо наших учених, медиків, артистів, які теж усіма можливими способами захищають свій народ.

Ми теж своїми листами, малюнками, благодійною допомогою робимо усе можливе для збереження, відвойовування миру.

Україна заплатила і продовжує платити  надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність та Свобода були першими із чеснот українців.

А зараз я пропоную кожному з вас висловити свої думки стосовно  питання «Що для вас означає Гідність та Свобода?» і разом створимо  карту Гідності та свободи українського народу.

Кожен з нас є гідним громадянином, патріотом рідної держави. Віримо у ПЕРЕМОГУ України. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Comments:
Only authorized users can leave comments.