Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Вечір до Дня закоханих

Дата: 24 лютого 2019 о 10:01, Оновлено 24 лютого 2019 о 10:08
225 переглядів

22.02 у нашій школі відбувся вечір для старшокласників. На усіх учасників чекали цікаві конкурси, творчі виступи та святкова дискотека.

КОНКУРС № 1

«СКУЛЬПТУРА КОХАННЯ»

«Далеко-далеко звідси, де живуть наші мрії і надії є чудовий місто Вічної молодості. Красиві широкі вулиці, вічна Весна і щасливі люди роблять це місто найчудеснішим творінням наших бажань. А в центрі міста є дуже гарна площа Любові, на якій збираються закохані, знаходять один одного самотні, збираються воєдино розбиті серця і примиряються розведені злою Долею. І прикрашає цю площу неповторна Статуя Любові»

ЗАВДАННЯ

На рахунок 5 кожна пара утворює статую. Журі оцінює оригінальність, красу. Готові? Розпочали!

КОНКУРС      № 2

«КОХАНА, ТИ ПРЕКРАСНА»

Жінка завжди хоче бути гарною, особливо коли збирається в гості чи на вечірку. Але чоловіки дуже часто не розуміють, яка це важка і клопітка праця скільки часу потрібно для того, щоб мати гарний вигляд. Сьогодні у вас, дорогі кавалери буде можливість відчути всі тонкощі збору.

ЗАВДАННЯ

За 3 хвилини зібрати вашу кохану із запронованих матеріалів представити образ:

1. На дискотеку
  2. На знайомство з батьками
  3. На пляж
  4. На хрестини
  5. На весілля
  6. На концерт Поплавського

• Різноманітний одяг;
  • Косметика

КОНКУРС № 3

«КОМПЛІМЕНТ»

Ні для кого не є секретом те, що дівчата люблять вухами.

ЗАВДАННЯ

Щоб завоювати серця наших красунь, хлопці повинні стати на навпроти обраниці і на кожен крок по черзі говорити різні ніжні слова, хто перший зупиниться, той отримує найменшу кількість балів.

КОНКУРС № 4

«ПОТАНЦЮЄМО?»

Після такої кількості гарних слів, красуні наші розквітли і готові подарувати танець. Але вони чекають, коли ж їх запросять.

ЗАВДАННЯ

Хлопці повинні оригінально запросити дівчину на  танець. І танцювати якнайкраще! У цьому конкурсі можуть брати участь усі бажаючі. За найкращий танець ви отримаєте приз. Дівчата хай також проявляють ініціативу.

КОНКУРС № 5

«ПРИНЦ НА БІЛОМУ КОНІ»

Дуже часто нас, жінок, чоловіки не розуміють, тому сьогодні ви маєте підказати, чого саме очікуєте від принца на білому коні, який же він ваш ідеал. Але робити ви це будете без голосу, а за допомогою пантоміми, а хлопець повинен розібрати, що ви маєте на увазі.

Стаємо пари навпроти один одного і по черзі показуємо, а хлопці мають вгадати. Риси не повинні повторюватися.

КОНКУРС №6

«МІСТОЧОК»

Кожна дівчина мріє про сильного, дужого, мужнього хлопця, який готовий заради неї на подвиг, на якого можна покластися у будь-якій ситуації, який би носив її на руках. Уявіть, ви йдете з побачення, а перед вами велика калюжа.

ЗАВДАННЯ

Вам потрібно 7-ма різними способами перенести свою пару на другий берег.

КОНКУРС № 7

“ПАНТОМІМА”.

У стосунках, на жаль, не завжди все гладко, дуже часто люди сваряться через дрібниці. Бувають такі ситуації, коли хочеться прикрутити звук.

ЗАВДАННЯ

На листках паперу надруковані завдання. Пара отримує завдання, демонструє його за допомогою пантоміми, а глядачі спробують відгадати, чому посварилися закохані.

• Листки із завданнями

КОНКУРС № 8

ЗАКРУЧУ ТЕБЕ У ТАНЦІ

А зараз на вас чекає ще один танцювальний конкурс.

Доки лунає музика всі пари танцюють. Коли музика зупиняється, хлопець присідає на коліно, дівчина оббігає і сідає йому на руки. Яка виконає завдання останньою, та й отримує найменшу кількість балів.

Підведення підсумків конкурсу:

ОСТАННІЙ КОНКУРС «Обійми мене»

Всі стаємо до танцю, один у середині кола танцює, потім обирає того, з ким хочете обійнятися, бо обійми, усмішки, поцілунки, гарні емоції роблять наше життя прекрасним!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.