Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Аналіз роботи дошкільної групи "Зайченята" за І семестр 2020- 2021н. р.

Дата: 19 січня 2021 о 08:48
94 перегляда

Аналіз роботи до шкільної установи зз 1 семестру 2020-2021 н.о.
Наша група "Зайченята" налічує 17 вихованців. З них 4 дівчат і 13 хлопчиків . Протягом 1 семестру забезпечувалось оптимальні узгодження індивідуальних, підгрупових, колективних форм роботи. Здійснювалися раціональне чергування різних видів діяльності(ігрової, розумової, рухової, трудової, побутової).
Молодший дошкільних вік це період переходу від предметної діяльності до гри,тому протягом навчального семестру ігрова діяльність інтегрувалась у навчальний процес.
Фізичний розвиток.
На заняття з фізкультури та під час рухової активності протягом дня у дітей формуються певні рухові навички. Діти з інтересом займаються фізичними вправами, грають в рухливі ігри з гірниками, спортивним інвентарем(м'ячі,кеглі,кубики. Вихованці зуміють вільно ходити і бігати, координуючи рухи рук, ніг.
Мовленнєвий розвиток.
В результаті систематично роботи з мовлення переважна більшість дітей правильно вимовляють головні та про головні звуки. Хоча середній рівень звуковимови дітей свідчить про те, що треба більше приділяти уваги фонематичний вправами. Діти називають навколишні предмети, їх ознаки, свійських тварин, двиких тварин, їх малят іт.д. В мовленні діти користуються різними частинами мови, використовують узагальнююча слова. Продовжуємо навчатися вживати відбіркові форми, форми однини і множини, займенники. З допомогою дорослого переказують знайомі казки. Діти єви мають ввічливо слова. Виховуємо бажання спілкуватися рідною мовою, розвиваючи діалогічне і монологічне мовлення. Вправляємо у правильній та чіткій звуковимові,особливо свистячих та шиплячих., проспівування голосних.
Художньо-естетичних розвиток.
На заняття з художньої літератури діти знайомляться з творами творами зарубіжних та українських авторів.( казки, вірші, оповідання, загадки, приказки та прислів'я). Виховуємо бажання слухати і розуміти зміст прочитаного.,інтерес до художньої літератури. Зараз діти вчаться уважно слухати та відповідати на запитання за змістом твору . Із задоволенням вивчають вірші. Проте виразність мовлення бажає кращого. Працюємо далі над інтонаційною виразність мовлення
Діти із задоволенням малюють , ліплять, створюють композиції з аплікації. Залюбки працюють над створенням колективної аплікації. Емоційно сприймають та відгукуються на красу світу.
Сенсорно-пізнавальних розвиток.
Знайомляться з кольорами(червоний жовтогарячий,жовтий,зелений, синій,фірлетовий,білий,чорний). Вміння дітей у виділенні в навколишньому середовищі кількість предметів( багато, мало,1,2,3. Знайомилися із зображенням цифр, вчилисяутворювати числа 2 І 3 способом додавання 1 до попереднього числа.
На заняття з математики вивчили геометричній фігури(квадрат,круг,трикутник,прямокутник). Визначають просторову відношення. Визначають частину доби на основі спостережень. Порівнюють множини способом накладання. Діти рахують в межах 5, старші-10.
Діти ознайомлювались з довкіллям- конкретне середовище: розвивалась уявлення про батьківську домівку,село, де вони живуть, адресу. Назву країни, столицю нашої країни.
Підтримувались перші прояви самостійності, бажання прийти на допомогу друзям чи дорослому у господарсько-побутовій праці. Діти закріпили називати своє ім'я, імена батьків, друзів, ім'я та по- батькові вихователь.
На заняття з ознайомлення з природою та під час прогулянок зверталась увага на природу як джерело позитивних емоцій. В результаті цілеспрямованої роботи діти виявляють прагнення до практичної діяльності в природі, активність у засвоєнні природничого змісту.
Діти із задоволенням досліджують природні об'єкти, спостерігають за сезонними змінами в природі.
Здійснювали роботу щодо національно- патріотичного виховання дошкільника шляхом створення відповідних умов для розвитку духовно- моральних якостей, емоційно- ціннісного ставлення дітей дошкільнят до рідного краю, Батьківщини. Проводились заняття на тему:" Без серби й калини нема України"."Моє рідне село". З метою виховання любові до рідногокра провели розвагу" Ми- діти козацького роду". Бесіда на тему:"Найдорожча у світі Україна" . Знайомила дітей красою рідного краю в різні пори року, тим самим виховувала любов до рідного краю. На заняття читали вірші Т.Г.Шевченка,вивчали вірші про Україну, природу рідної країни. Проводили екскурсії до куточка лісу, парку. Взимку ознайомилися з народними святами та звичаями. Провели свято Калити. Вивчали пісні і вірш до Святого Миколая. Чудово відсвяткували свято Нового року.
Провела батьківські збори на тему "Адаптація дітей дошкільнят до дитячого садка". Бесіди на тему:" Роль родини у вихованні дитини."Безпека життєдіяльності дітей вдома"."Мова дорослих- приклад для дітей". Проводили бесіди про заходи профілактики боротьби з коронавірусні. Удосконалюємо навички трудового виховання як засобу ранньої соціалізації дітей дошкільнят.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.